خانه / اخبار کلینیک پونا / سخنرانی آقای مهدی فلاحی در دوازدهمین نشست تخصصی گفتگوی اجتماعی

سخنرانی آقای مهدی فلاحی در دوازدهمین نشست تخصصی گفتگوی اجتماعی

دوازدهمین نشست تخصصى گفتگوى اجتماعى در مورخ مورخ ۱۳۹۶/۵/۳ با موضوع “سلامت اجتماعى و ضرورت آن در جامعه ” به همت انجمن مددکارى اجتماعى ایران و سازمان بهزیستى کشور برگزار گردید.
آقاى مهدى فلاحى در این سمینار با موضوع “سلامت اجتماعى و مددکارى اجتماعى” سخنرانى کردند.

در این سخنرانى از مددکار اجتماعی به عنوان بازاریاب و فروشنده سلامت اجتماعی یاد شد و سلامت اجتماعی به عنوان کالا معرفى گردید.
آقاى مهدى فلاحى در این سمینار با موضوع “سلامت اجتماعى و مددکارى اجتماعى” سخنرانى کردند. همچنین خاطر نشان کردند که مددکار اجتماعى باید به عنوان یک فروشنده کالا و با استفاده از تکنیک هاى بازاریابى و فروش اقدام به اجراى طرح هاى مداخله اى نماید.

منبع: روابط عمومی کلینیک مددکاری اجتماعی پونا

Share

درباره مدیریت وبسایت

اینجانب جواد طلسچی یکتا، مددکار اجتماعی و بنیانگذار وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران- مدیریت داخلی و پشتیبانی فنی وبسایت کلینیک مددکاری اجتماعی پونا افتخاری است برای بنده و امیدوارم بتوانم اقدمات مثبت و تأثیرگذاری در جهت ارتقاء کمی و کیفی این سایت به انجام برسانم. سوابق کاری: طراحی، راه اندازی و مدیریت فنی ده ها پایگاه مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران. تخصص ها : مسلط به وردپرس ، برنامه نویسی سمت کلاینت با HTML5 , Css3 , Jquery , Ajax و برنامه نویسی سمت سرور با PHP MVC

پاسخ بدهید