خانه / اخبار کلینیک پونا / پیام نوروزی مدیریت کلینیک مددکاری اجتماعی پونا

پیام نوروزی مدیریت کلینیک مددکاری اجتماعی پونا

2-nowruzخداوند منان را سپاس می گوییم که یکبار دیگر این افتخار را نصیب ما گردانید تا سالی دیگر را نیز در تلاش برای خدمت گذاری به هم میهنان عزیزمان سپری کنیم.
سال ۱۳۹۴ برای اعضای کلینیک مددکاری اجتماعی پونا، سالی بسیار پرمشغله اما سرشار از دستاوردهای گران بها بود. مفتخر هستیم که مختصری از فعالیت های خود را به شرح زیر خدمتتان اعلام نمایم:
در این سال با یاری خداوند، به تاسیس دو دپارتمان نوین در مجموعه خود اقدام نمودیم؛ دپارتمان صنعتی- سازمانی و دپارتمان مشاوره تخصصی اقتصاد و توسعه پونا، در راستای اهداف دپارتمان صنعتی – سازمانی افتخار ارائه خدمات روانشناسی و مددکاری صنعتی در پاره ای از شرکت های بزرگ صنعتی (همچون شرکت پتروشیمی جم و شرکت پایانه های ملی نفت ایران ) نصیبمان شد و همچنین دپارتمان مشاوره تخصصی اقتصاد و توسعه پونا، مفتخر بود تا به تولید بیش از سی برنامه با موضوع اقتصاد خوشبختی در برنامه مجله اقتصادی روزآمد ( به تهیه کنندگی جناب آقای خرمشاهی – شبکه پنج صدا و سیما ) و همکاری با ماهنامه بازاریاب بازار ساز مبادرت ورزد. امید داریم که با یاری ایزد توانا قادر به انجام هر چه بیشتر فعالیت های تخصصی در این دو بخش باشیم.
خداوند را از صمیم قلب سپاس می گوییم که این افتخار را نصیب ما گردانید تا شاهد تالیف و چاپ اولین کتاب خود به نام اتاق مشاوره، اتاق تغییر ( تالیف مهد فلاحی و پونه امام شوشتری ) باشیم. امید است که این کتاب دیدگاهی نوین را در اختیار متخصصان و تک تک افراد نیازمند یاری قرار دهد.
در تلاش هستیم تا در سال ۱۳۹۵، این توانمندی را به دست آوریم تا هر چه بیشتر و با کیفیتی افزون تر، قدم در راه توسعه فعالیت های خود برداریم و خدماتی دانش بنیان و نوآورانه را تقدیم مردم عزیز سزمین مان کنیم. در تلاش هستیم تا بتوانیم با کیفیت ترین خدمات را به پرسنل و خانواده های شاغل در مراکز صنعتی ارائه دهیم و به انتقال تجربیات و کسب دانش از سایر محافل علمی در اقصی نقاط جهان بپردازیم.
چشم انداز مجموعه خود را پایه ریزی و پیگیری طرحی به نام دهکده سلامت، در جهت ارتقاء سلامت روانی عموم تعریف کرده ایم، امیدواریم که هر چه سریعتر و در عین حال با کیفیت تمام، به این هدف خود دست پیدا کنیم.
برای شما سالی سرشار از آگاهی، سلامتی و امیدواری را از خداوند بزرگ خواستاریم. مهدی فلاحی + پرسنل

Share

درباره مدیریت وبسایت

اینجانب جواد طلسچی یکتا، مددکار اجتماعی و بنیانگذار وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران- مدیریت داخلی و پشتیبانی فنی وبسایت کلینیک مددکاری اجتماعی پونا افتخاری است برای بنده و امیدوارم بتوانم اقدمات مثبت و تأثیرگذاری در جهت ارتقاء کمی و کیفی این سایت به انجام برسانم. سوابق کاری: طراحی، راه اندازی و مدیریت فنی ده ها پایگاه مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران. تخصص ها : مسلط به وردپرس ، برنامه نویسی سمت کلاینت با HTML5 , Css3 , Jquery , Ajax و برنامه نویسی سمت سرور با PHP MVC

پاسخ بدهید