خانه / مشاوره / خدمات مشاوره کلینیک مددکاری اجتماعی پونا

خدمات مشاوره کلینیک مددکاری اجتماعی پونا

social-work-wordieراهنمایی و مشاوره، کمک و یاری کردن به افراد است تا بتوانند با علم و آگاهی ، تصمیمات درست و بهینه گیرند. انسان ها به مثابه ی صندوق رمزند، گشودن کتاب روح بیش از هر چیز آگاهی طلب میکند. هدف مشاوره آن است که انسان، به یک نیروی خلاق تبدیل شود و مهمترین وظیفه مشاور این است که امید و شوق و توانایی مراجعه کننده را برانگیزد.
مشاوره جریانی یاری دهنده است که فرد را در شناخت خود و محیط پیرامون یاری می دهد. مشاوره فرد را قادر می سازد تا توانائیها، رغبت ها، و محدودیتهایش را بشناسد و از طریق گسترش امکانات، با توجه به اهدافش زندگی سالم و سازنده ای را سپری کند، تصمیمات مناسب و منطقی برای تأمین نیازهای فردی و اجتماعی خود اتخاذ کند و به رشد و توسعه دست یابد.

خدمات مشاوره کلینیک مددکاری اجتماعی پونا شامل این موارد هستند:
مشاوره روانشناسی فردی، مشاوره خانوادگی، مشاوره اقتصادی، درمان اختلالات کودک و نوجوان، مشاوره اعتیاد (پیشگیری و پیگیری درمان)، مدیریت کیس (مشاوره مددکاری اجتماعی فردی).

Share

درباره مدیریت وبسایت

اینجانب جواد طلسچی یکتا، مددکار اجتماعی و بنیانگذار وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران- مدیریت داخلی و پشتیبانی فنی وبسایت کلینیک مددکاری اجتماعی پونا افتخاری است برای بنده و امیدوارم بتوانم اقدمات مثبت و تأثیرگذاری در جهت ارتقاء کمی و کیفی این سایت به انجام برسانم. سوابق کاری: طراحی، راه اندازی و مدیریت فنی ده ها پایگاه مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران. تخصص ها : مسلط به وردپرس ، برنامه نویسی سمت کلاینت با HTML5 , Css3 , Jquery , Ajax و برنامه نویسی سمت سرور با PHP MVC

پاسخ بدهید