خانه / اخبار کلینیک پونا / آشنایی با برنامه تلویزیونی روزآمد

آشنایی با برنامه تلویزیونی روزآمد

f2 امروز توسعه اقتصادی و رسیدن به شکوه ملی، رویایی دست نیافتنی نیست که عزم ملی و همیاری می‌طلبد و خوشبختانه همه می‌دانیم که قدم برداشتن برای کسب و کار و توسعه اقتصادی، جهادی همگانی و پر اراده می خواهد.

روزآمد با موضوعات مختلف کارشناسی همچون، مهارتهای ثروت آفرینی ، مدیریت داد و ستد در زندگی وکار، تجارت الکترونیک ، کسب و کار، روانشناسی کار، کشاورزی مدرن، برند ایرانی و آموزش بورس  ، رفتار مصرف کننده و اقتصادخوشبختی  … سعی دارد در مباحث کوتاه و سریالی مخاطب عام و خاص خود را با حضور نخبگان این عرصه با دنیای اقتصاد و تجارت مدرن همراه نموده و تلاش نماید در تولیدات میان برنامه ای خود صدا و تصویر فعال عرصه صنعت و کشاورزی را به گوش عموم مردم عزیز و دولت محترم برساند. این برنامه که در اولین ساعت های آغاز روز مخاطب را برای دیدن یک مجله تصویری دعوت می‌کند در نظر دارد با مخاطبین خود که در سنین و عرصه‌های مختلف هستند هم قدم شود تا رسیدن به قله های افتخار صادرات غیر نفتی و کسب رتبه اقتصادی در خورشان کشورعزیزمان در جهان امروز.

کلینیک مددکاری اجتماعی پونا

قابل به ذکر است بخش برنامه اقتصاد خوشبختی با حضور کارشناس برنامه آقای مهدی فلاحی (کارشناس مددکاری اجتماعی و کارشناس ارشد روانشناسی) بصورت منظم هفتگی به بحث پیرامون موضوعاتی همچون اقتصاد خوشبختی، الگوهای مصرفی، مدیریت اقتصاد خانوار و … در برنامه روزآمد – شبکه ۵ سیما – دوشنبه ها – با تهیه کنندگی جناب آقای خرمشاهی می پردازند.
جناب آقای فلاحی و سرکار خانم امام شوشتری و مجموعاً دپارتمان تخصصی مشاوره اقتصادی، آماده پاسخ گویی به سوالات شما در این برنامه تلویزیونی خواهند بود.

شماره پیامک برنامه:۱۰۰۰۰۵۳۳

ایمیل برنامه:roozamad@irib.ir

 تلفن:۲۷۸۶۵۰۰۰

منبع: روابط عمومی کلینیک مددکاری اجتماعی پونا

Share

درباره مدیریت وبسایت

اینجانب جواد طلسچی یکتا، مددکار اجتماعی و بنیانگذار وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران- مدیریت داخلی و پشتیبانی فنی وبسایت کلینیک مددکاری اجتماعی پونا افتخاری است برای بنده و امیدوارم بتوانم اقدمات مثبت و تأثیرگذاری در جهت ارتقاء کمی و کیفی این سایت به انجام برسانم. سوابق کاری: طراحی، راه اندازی و مدیریت فنی ده ها پایگاه مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران. تخصص ها : مسلط به وردپرس ، برنامه نویسی سمت کلاینت با HTML5 , Css3 , Jquery , Ajax و برنامه نویسی سمت سرور با PHP MVC

پاسخ بدهید