خانه / روابط بین الملل / آشنایی با بخش بین الملل کلینیک پونا

آشنایی با بخش بین الملل کلینیک پونا

در دنیای امروز یکی از شاخص های بسیار مهم توسعه، گسترش دانش و تخصص میباشد. توسعه دانش بدون تبادل دانش و استفاده از نظریات ، یافته ها و تحقیقات انجام شده توسط سایر پژوهشگران و گروه های مشابه و متخصص در حوزه های فعالیت های یکسان ، خصوصاً در حوزه علوم اجتماعی و انسانی امکانپذیر نیست. برای ارتقای کیفیت و اجرای پروژه های اجتماع محور در حوزه علوم اجتماعی، قطعاً بایستی که از یافته های پروژه های مشابه در سایر نقاط جهان بهره برد، تا بتوان از این طریق به گسترش دانش تجربی (علم) و تقویت مبانی فنی پرداخت، دو اهرمی که بی شک در ارتقای پروژه های اجتماع محور نقش اساسی ایفا می کنند. این مهم بایستی که به عنوان اصلی اساسی مورد توجه قرار گیرد. با طرح ریزی هاو پی گیری های دانش محور و همه جانبه پروژه های اجتماع محور، می توان به توانمند سازی آحاد و اقشار اجتماع کمک کرد و قدم در راه توسعه انسانی، شهری و در نهایت کشوری نهاد.

در این راستا برای نیل به اهداف ذکر شده، از ابتدای سال ۱۳۹۳، بخش روابط بین الملل کلینیک مددکاری اجتماعی پونا، با مدیریت سرکار خانم پونه امام شوشتری راه اندازی گردید، تا از این طریق علاوه بر بهره گیری از تجربیات و دانش سایر متخصصان علوم اجتماعی و انسانی در سایر نقاط جهان، سکویی را نیز برای ارائه سال ها تجربه موفق مجموعه، درزمینه انجام پروژه های اجتماع محور، در سایر نقاط جهان فراهم آورد. با این هدف که کلینیک مددکاری اجتماعی پونا بیش از بیش در اجرای طرح های اجتماع محورخود، موفق تر و علمی تر به فعالیت ادامه دهد. در این راستا فعالیت های زیر توسط تیم تخصصی کلینیک مددکاری اجتماعی پونا متشکل از خانم ها گلشاد سیف و پونه امام شوشتری و آقایان مهدی فلاحی و مهدی سروی همپا، انجام شد:

۱- جمع آوری اطلاعات کنفرانس های بین المللی در حوزه علوم اجتماعی و انسانی

۲- جمع آوری لیست اطلاعات موسسات و سازمان های بین المللی مرتبط با فعالیت های کلینیک

۳- ترجمه آثار و مقالات کلینیک به زبان انگلیسی و ارسال آنها به کنفرانس های بین المللی

۴- ترجمه رزومه کلینیک به زبان انگلیسی و ارسال آن به موسسات و سازمان بین المللی جهت همکاری

۵- مدیریت بخش انگلیسی سایت اینترنتی کلینیک

Share

درباره مدیریت وبسایت

اینجانب جواد طلسچی یکتا، مددکار اجتماعی و بنیانگذار وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران- مدیریت داخلی و پشتیبانی فنی وبسایت کلینیک مددکاری اجتماعی پونا افتخاری است برای بنده و امیدوارم بتوانم اقدمات مثبت و تأثیرگذاری در جهت ارتقاء کمی و کیفی این سایت به انجام برسانم. سوابق کاری: طراحی، راه اندازی و مدیریت فنی ده ها پایگاه مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران. تخصص ها : مسلط به وردپرس ، برنامه نویسی سمت کلاینت با HTML5 , Css3 , Jquery , Ajax و برنامه نویسی سمت سرور با PHP MVC

پاسخ بدهید