خانه / کودک در پونا / سنجش کودک در پونا

سنجش کودک در پونا

موسسه پونا در بخش کودک و نوجوان به سنجش هوش ، شخصیت ، خلاقیت کودکان ۳ الی ۱۶ سال می پردازد  و با توجه به نتایج بدست آمده اقدام به اموزش و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت می گردد. طرح سنجش کودک با هدف  رفع نقاط ضعف و پرورش نقاط قوت نظیر سرعت ، دقت ، تمرکز ، مهارتهای کلامی و ایتم های شخصیتی در نظر دارد تا شرایط پیشرفت را برای کودکان فراهم آورد . . سنجش در محیطی استاندارد و بصورت انفرادی توسط متخصصان انجام می شود . برای تهیه ی کارنامه ی شخصیتی کودک بیش از ۱۰ آزمون از خود کودک گرفته خواهد شد . بخشی از آزمون ها بصورت کلامی و پرسش و پاسخ و بخشی بصورت عملی می باشد . باتوجه به اینکه بهداشت روانی کودک درارتباط مسقیم با روابط متقابل کودک و خانواده است ، روش فرزند پروری خانواده نیز مورد بررسی قرار میگیرد  . برای اخذ کلیه ی آزمون ها نیاز به ۲ تا ۳ جلسه ی حضوری است و تنها با تعیین وقت قبلی امکان پذیر می باشد . نتایج این بررسی ها بصورت مکتوب و در طی یک جلسه حضوری بوسیله ی مشاوران کلینیک در اختیار خانواده قرار گرفته و راهکارها و توصیه های لازم ارائه خواهد شد .

برای کسب اطلاعات بیشتر عدد ۲۰ را به سامانه ی پیامکی ۵۰۰۰۲۰۶۰۱۰۷۰ ارسال نموده یا با شماره ی تلفن موسسه تماس حاصل فرمائید .

Share

درباره مدیریت وبسایت

اینجانب جواد طلسچی یکتا، مددکار اجتماعی و بنیانگذار وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایران- مدیریت داخلی و پشتیبانی فنی وبسایت کلینیک مددکاری اجتماعی پونا افتخاری است برای بنده و امیدوارم بتوانم اقدمات مثبت و تأثیرگذاری در جهت ارتقاء کمی و کیفی این سایت به انجام برسانم. سوابق کاری: طراحی، راه اندازی و مدیریت فنی ده ها پایگاه مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران. تخصص ها : مسلط به وردپرس ، برنامه نویسی سمت کلاینت با HTML5 , Css3 , Jquery , Ajax و برنامه نویسی سمت سرور با PHP MVC

پاسخ بدهید